Jaké jsou různé typy testů na tampóny?

Mnoho z nejčastěji užívaných drog může být testováno pomocí tamponových testů na léky, včetně marihuany, heroinu, kokainu, fencyklidinu, metamfetaminu a amfetaminu. Většina testů na výtěr v ústech funguje stejným způsobem, přičemž jediným rozdílem je, jaké drogy test detekuje a jak testér získá výsledky. Některé domácí testy jsou navrženy tak, aby detekovaly jednu specifickou drogu a jiné odborné testy jsou navrženy tak, aby detekovaly množství léků. Čas potřebný k získání výsledků závisí na typu testu, ale testy doma obvykle vytvářejí okamžité výsledky a testy používané odborníky jsou často zasílány do laboratoří. V závislosti na tom, kdo chce test, mohou být testy na drogy ze slin zakoupeny v běžných lékárnách a lékárnách, od maloobchodníků online a od společností, které se specializují na výrobu testovacích materiálů proti drogám.

Některé testy na tampóny jsou navrženy tak, aby se zaměřovaly na určitou drogu a jiné jsou vytvořeny pro detekci více druhů drog. Například test na tamponování v domácnosti by mohl být navržen tak, aby detekoval pouze marihuanu, zatímco profesionální test by mohl být navržen tak, aby detekoval marihuanu, kokain a heroin. I když jsou tyto testy obvykle přesné, často nebudou zjišťovat přítomnost léků, pokud by je osoba užívala delší než 48 hodin před testem. Testy s tamponem jsou obvykle mnohem rychlejší než jiné testy na léky, ale doba detekce způsobuje, že někteří odborníci, kteří provádějí testování na drogy, používají standardní močové testy nebo dokonce testy na vlasy.

Typy léků a časové období detekce, většina testů na tampóny funguje stejným způsobem. Test se skládá především z tamponu vyrobeného z bavlny nebo jiného absorpčního materiálu. Tampón je vložen a ponechán v ústech osoby po určitou dobu, obvykle ne více než pár minut, aby vstřebal slinu osoby. Poté osoba, která podává test, buď přečte výsledky nebo odešle tampon do laboratoře. Většina domácích testů ukazuje okamžitý výsledek na tyč s tamponem a výsledky profesionálních testů mohou okamžitě zobrazit výsledky nebo vyžadovat laboratorní odečty.

Zkouška sama obvykle určuje, jak rychle výsledky testu získají. Většina domácích testů na tampóny se zaměřuje na specifické léky a je navržena tak, aby ukázala okamžité výsledky. Například rodič, který používá test na marihuaně doma, může obvykle dostat výsledky během několika minut od jejího dítěte. Některé jsou určeny k detekci více léků a musí být odeslány do laboratoře nebo provedeny v klinickém prostředí. Lidé, kteří používají tyto typy testů v ústní dutině, zahrnují důstojníky v oblasti vymáhání práva, úředníky pro podmíněnost a podmíněnost a zaměstnavatele, kteří před náborem vyžadují testování na drogy.

Důvod testu léku na slinách určuje, kde může testovací přístroj získat test. Rodiče mohou například získat léky na tampóny u domácích léků v lékárnách nebo od maloobchodníků online. Pracovníci činní v trestním řízení a úředníci pro podmíněnost a podmíněnost obecně získají testy od místní nebo regionální vládní agentury, která dohlíží na jejich zařízení. Zaměstnavatelé se mohou rozhodnout, že si zakoupí testy na tamponování doma nebo posílají své uchazeče o zaměstnání do nemocnice, laboratoře nebo jiné klinice pro testování ústního tampónu. Nakonec nejdůležitějším bodem, který si musíte zapamatovat před nákupem nebo jiným způsobem získáním testu léku na slinách, je hledat nebo požadovat testy, které detekují konkrétní drogu nebo rozsah dotyčných léčiv.