Jaké jsou různé typy domácích nepřátel?

Klystýr je postup, který se provádí ke zmírnění zácpy, který zahrnuje vyplnění rekta některým typem tekutiny. Ačkoli jsou k dispozici nepromokavé klystýry, existuje také několik různých typů domácích nepřátel. Tyto typy kladiva jsou obvykle zavedeny do konečníku přes průhlednou plastovou lahvičku a kus trubičky. Jednoduchá voda je jeden z nejjednodušších druhů klepů. Voda může být také smíšena s mýdlem, solí, olejem, mlékem a medem, pokud se používá jako klystýr.

Pokud používáte domácí neplati, je zapotřebí nějakého typu zařízení, které by injekčně podávalo roztok klíšťat do konečníku. Většina lidí používá průhlednou plastovou lahvičku jako láhev s vodou. Pryžová hadice by měla být také připevněna k ústí lahve. Druhý konec trubice pak může být zasunut do konečníku konečníku.

Jeden z nejjednodušších a nejjednodušších nepřátel nepotřebuje nic jiného než čistou vodu. Někteří odborníci doporučují používat filtrovanou nebo destilovanou vodu. Tato voda by měla být také teplá, obvykle kolem 102 stupňů Fahrenheita (39 stupňů Celsia). Pokud je nějaká teplejší, může to způsobit popáleniny, které mohou vést k vážné infekci.

Další populární domácí klystýr je mýdlo. Velmi mírné mýdla by měly být použity pro tyto typy domácích nepřátel, protože drsné mýdla mohou způsobit podráždění. Mnoho lidí se rozhodne pro mírné řešení kastilového mýdla a vody. Vzhledem k tomu, že i mírné mýdlo může způsobit podráždění, odborníci obvykle doporučují, aby po mýdlové klystýře s vodním klouzáním vyčistil veškeré zbytky mýdla.

Někteří lidé také používají roztoky slané vody jako nepřátele. V těchto řešeních by měla být použita ne-jodovaná nebo Epsomova sůl. Měly by být také velmi mírné, pouze s čajovou lžičkou nebo dvěma solí rozpuštěnými ve vodě.

Olejové klystýry jsou další typ domácí klystýru. Olivový olej a kokosový olej jsou považovány za dva z nejlepších olejů, které se používají pro domácí neplati. Někdy se používá pouze olej, ale mnohokrát se mísí s teplou vodou. Olej nejen pomáhá změkčit stoličku, ale také maziva konečníku a konečníku, což usnadňuje vylučování výkalů. Po použití tohoto typu klystýru však člověk může zažít anální únik a on by měl následovat s klouzáním mýdlem.

Mléko lze také použít k tvorbě křiků. To může být smícháno s vodou, nebo může být použito samostatně. Med může být také smíchán s mléčným klystýrem.