Jaké jsou běžné příčiny otoku ve svalech?

I když existuje mnoho možných příčin otoku ve svazích, vystupují některé možnosti jako některé z nejčastějších. Kýla, stav, kdy vnitřní orgán tlačí proti něčemu jinému v lidském těle, se může vyskytnout kolem svalů a způsobit otok. Jinak se bakteriální infekce mohou setkat v lidských slabinách. Tento stav je často charakterizován lokalizovanou bolestí a zarudnutím kromě otoku. Další příčinou je pohlavně přenosná onemocnění nazývaná kapavka, jinak známá jako tlesk, která se objevuje při bolesti při močení u mužů a pánevní bolesti u žen, kromě otoku.

Časté otoky svalů jsou způsobeny onemocněním, které se označuje jako kýla. Kýla je, když vnitřní orgán tlačí mimo své normální hranice a proti nebo přes oblast těla, kde by normálně nebylo. Přestože příznaky hernie se značně liší podle toho, jaký typ je, častým příznakem je bobtnání nebo otoky břicha a vyklenutí. Kromě otoků se muži, kteří prožívají kýlu, často cítili bolestí kolem jejich genitálií a v některých situacích oteklé oblasti. Kýly jsou často způsobeny nadměrným nesprávným zvedáním a špatným držením těla.

Další častou příčinou otoků svalů je bakteriální infekce, která postihuje oblast svalů, často vedoucí ke zčervenání a obvykle je doprovázena bolestí a otoky. Často se bakteriální infekce vyskytne v důsledku krájení nebo podobného zranění. Bolest způsobená bakteriální infekcí se obvykle vyskytuje přímo v místě infekce. Hygienické techniky, jako pravidelné zapínání v ruce často, mohou snížit pravděpodobnost vzniku lokalizovaných bakteriálních infekcí. Jak zdravá osoba je obecně může mít vliv na to, jak je pravděpodobné, že by mohla vyvine takovou infekci. Pokud je člověk podvyživený nebo má poškozený imunitní systém, bude pravděpodobnější, že pro něj zažije lokalizovanou slabinu.

Gonorrhea je pohlavně přenosná nemoc, která je způsobena typem bakterií a může být přenášena zapojením do anální, vaginální nebo orální sexuální aktivity. Neodpovídající, kvapavka může být velmi nebezpečná nemoc. Neošetřená kapavka může způsobit otoky svalů a zánětlivé onemocnění pánve a dokonce poškodit ventily srdce. Kromě těchto příznaků se u mužů, kteří jsou infikováni kapavou, často projevuje bolest během močení. Infikované ženy mohou během pohlavního styku zaznamenat bolest v pánevní dutině i bolesti.