Co je roztrhané palivo 5x & undefinedundefinedreg ;?

Ripped Fuel 5x® je doplněk stravy vyrobený společností TwinLab®. Na trhu je několik výrobků Ripped Fuel® a některé z původních vzorců obsahují ephedru. To je nezákonné prodávat v USA, i když je možné najít on-line.

Hlavní složkou přípravku Ripped Fuel 5x® je kofein, několik vitamínů B, chrom, vápník a dvě směsi 5X. Existuje směs “potentiátorů”, která obsahuje věci jako černý kůrovec, kůru černého katechu a extrakt z černého pepřového ovoce a termogenní směs obsahující kajenské ovoce, rhodiola růžový extrakt, škoricovou kůru a zázvor. Společnost tvrdí, že tyto přísady pomohou při hubnutí a budování svalové hmoty a tvrdí, že jejich tvrzení jsou podpořeny klinickým výzkumem.

Mohlo by být důležité se podívat na výzkum, ale je těžké ho najít. Jistě, vitamíny B mohou podporovat trochu více energie. Kofein rozhodně bude, ale nemusí být dobře tolerováni všemi lidmi. Kofein je běžnou složkou pilulky a užívá se po mnoho desetiletí. V minulosti se ukázalo, že způsobuje závislost na pilulkách a při nadměrném užívání může způsobit nepravidelný srdeční tep, nespavost, podrážděnost a nervozitu, zvláště pokud lidé nadále konzumují kofein z jiných zdrojů, například z kávy nebo sody.

Jedna ze složek pilulek je chróm. To může mít své výhody, nicméně existují některé významné nedostatky pro osoby s diabetem. To může lidi více citlivě na inzulín.

Existuje řada lidí, kteří by neměli používat Ripped Fuel 5x®, mezi něž patří ženy, které jsou těhotné nebo ošetřovatelé, a někdo mladší 18 let. Existují také varování, že lidé nepřijmou tento přípravek, pokud mají nějaký typ chronických gastrointestinálních potíží Jako syndrom dráždivého střeva. Lidé by se měli také vyhnout tomuto produktu, pokud mají nějaké chronické zdravotní stavy nebo užívají jakýkoli typ pravidelného léku. I když některé léky mohou být dokonale v pohodě, aby se s tímto produktem, lidé by měli diskutovat o záležitosti s jejich lékařem první.

Tvrzení společnosti TwinLab® jsou samozřejmě lákavá. Kdo by nechtěl zhubnout a získat chudé svaly? Je třeba poznamenat, že jelikož tento produkt je uváděn na trh jako výživový doplněk, tvrzení nejsou ověřovány Správou potravin a léčiv.