Co je cryolipolysis & undefinedundefinedtrade ;?

Cryolipolysis ™ je neinvazivní kosmetický postup, který se provádí, aby pomohl snížit tělesný tuk z vybraných oblastí. Postup zahrnuje použití chladných teplot, které se používají na vybrané oblasti tuku. Tato chladná teplota je podporována jako schopnost poškodit tukové buňky a eliminovat je, přičemž stále udržuje vrchní vrstvy pokožky zcela neporušené a nepoškozené.

“Lipolýza” je termín, který se vztahuje na proces rozpadávání tukových buněk a jejich trvalé odstranění z těla. Když jsou tukové buňky ztraceny, protože člověk začíná spálit více kalorií než on nebo ona spotřebuje, je to proto, že tělo začne používat tuku na energii k výkonu tělesných funkcí. Rozbité tukové buňky se pak absorbují do ledvin, jater a dalších životně důležitých orgánů, které mají být použity pro energii. Vynálezci společnosti Cryolipolysis ™ věří, že umístění studené teploty na přesné oblasti nahromaděných tukových buněk může způsobit lipolýzu a rozpad tukových buněk, aniž by došlo ke změně úrovně příjmu kalorií nebo fyzické aktivity.

Způsob léčby Cryolipolysis ™ typicky začíná použitím zařízení obsahujícího chladicí panely, které se aplikuje přímo na oblast, v níž člověk touží ztratit tělesný tuk. Chladicí zařízení je obecně ponecháno na ploše přibližně jednu až dvě hodiny a není obvykle považováno za dostatečně nepohodlné, aby vyžadovalo jakýkoliv druh léčby bolesti. Jakmile léčba skončí, může člověk obvykle pokračovat v každodenních aktivitách bez jakéhokoliv zotavení. Výsledky rozpadu a ztráty tukových buněk jsou často podporovány tak, aby byly vidět přibližně za tři týdny až měsíc, přičemž nejvýraznější výsledky se vyskytly během osmi týdnů.

Ačkoli Cryolipolysis ™ je považován za neinvazivní postup a obecně nevyžaduje žádnou stanovenou dobu obnovy, může přesto způsobit určité nežádoucí účinky. Časté nežádoucí účinky po provedení vyšetření zahrnují necitlivost, mravenčení, zarudnutí a lehké otlaky v postižené oblasti těla. Tyto účinky se obvykle nepovažují za závažné, které by vyžadovaly úlevu od bolesti nebo lékařskou péči a během prvního týdne léčby mají tendenci samovolně ustupovat.

Cryolipolysis ™ je podporován vynálezci jako trvalé řešení redukce tuku v oblasti, ve které byla léčba prováděna, nicméně vyžadují určitou údržbu osobou, aby výsledky zůstaly trvalé. Za studené teploty se předpokládá, že poškozují a eliminují tukové buňky tak, aby byly používány pro energii a vyplachovaly se z těla, aby se nevracely, ale léčba nemůže zabránit tvorbě nových tukových buněk ve stejné oblasti. K udržení výsledků léčby trvalé musí člověk udržet svůj příjem kalorií a množství fyzické aktivity, aby si udržela svou hmotnost a hladinu tělesného tuku.